Deze ranke vloerlamp is uitgevoerd in metaal met een oude zilveren afwerking. De drie bolle lampenkappen zijn van glas. De lamp heeft een slanke ronde buis en een rond voetje.
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 35 × 35 × 170 cm |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Hoogte | 170 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Oud zilver |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.