Deze vloerlamp heeft een industriële beton-look. De kap is voorzien van een stoer raster en is bovendien verstelbaar. Net als de poot, die in hoogte te verstellen is. De lamp is mooi afgewerkt met een grijze stroomkabel van textiel. Dit model is tevens verkrijgbaar in een tafellamp (128157)
Aanbieding!Vloerlamp 3-poot raster industry concrete 1x60W/E27 Grijs
Oorspronkelijke prijs was: €139.00.€99.00Huidige prijs is: €99.00.
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 61 × 61 × 170 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 170 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.