Mooie Freelight Hanglamp H7844Z Aglio 60cm Zwart uitgevoerd met 60W/E27 in Staal in de kleuren Zwart te bedienen met Muurschakelaar Exclusief lichtbron(en)
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 60 × 60 × 190 cm |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| Diameter | 60 cm |
| Hoogte | 190 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Muurschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 3 dagen |











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.