Deze eigentijdse hanglamp is gemaakt van naturel mango hout. De kap zit met een ketting aan de plafondplaat bevestigd, wat stevigheid biedt en daarnaast een stoer karakter geeft aan de lamp. De lamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128468) te gebruiken.
Hanglamp Ø60 gebogen houten spijlen 1xE27 Hout
€199.00
Op voorraad
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 62 × 62 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Hout |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
Wees de eerste om “Hanglamp Ø60 gebogen houten spijlen 1xE27 Hout” te beoordelen Reactie annuleren
Vraag over Hanglamp Ø60 gebogen houten spijlen 1xE27 Hout
Artikelnummer: 12836616
Categorieën: Eettafellampen, Hanglamp groot, Hanglamp hout, Hanglampen, Landelijke hanglamp, Verstelbare hanglamp
Tags: Hanglampen, Hout
Merk: StoerLights













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.