Deze hanglamp ‘Turn around’ is gemaakt van metaal met een Charcoal finish. De buitenste cirkel zit vast aan de stroomkabel en de binnenste cirkel kan volledig rond draaien, waardoor deze op de gewenste manier geplaatst kan worden. Door het opengewerkte armatuur komt de lichtbron volledig tot haar recht en wordt de ruimte mooi verlicht. Deze hanglamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar en is ideaal voor boven een ronde tafel of een hoektafel! Deze hanglamp maakt deel uit van serie bestaande uit twee hanglampen, een vloerlamp en een tafellamp. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128467) te gebruiken.
StoerLights Hanglamp 1L Turn around
€59.90
Deze hanglamp 'Turn around' is gemaakt van metaal met een Charcoal finish. De buitenste cirkel zit vast aan de stroomkabel en de binnenste cirkel kan volledig rond draaien, waardoor deze op de gewenste manier geplaatst kan worden. Door het opengewerkte armatuur komt de lichtbron volledig tot haar recht en wordt de ruimte mooi verlicht. Deze hanglamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar en is ideaal voor boven een ronde — Meer...
Deze hanglamp 'Turn around' is gemaakt van metaal met een Charcoal finish. De buitenste cirkel zit vast aan de stroomkabel en de binnenste cirkel kan volledig rond draaien, waardoor deze op de gewenste manier geplaatst kan worden. Door het opengewerkte armatuur komt de lichtbron volledig tot haar recht en wordt de ruimte mooi verlicht. Deze hanglamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar en is ideaal voor boven een ronde tafel of een hoektafel! Deze hanglamp maakt deel uit van serie bestaande uit twee hanglampen, een vloerlamp en een tafellamp. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128467) te gebruiken. Minder
Op voorraad
Koop samen met de bijpassende lichtbronnen voor de beste prijs !
Je kunt de aantallen nog wijzigen.
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 40 × 30 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
Vraag over StoerLights Hanglamp 1L Turn around
Artikelnummer: 12832476
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Hanglamp eettafel, Hanglamp groot, Hanglamp metaal, Hanglamp zwart, Hanglampen, Industriële Hanglampen, Kantoor hanglampen, Landelijke hanglamp, Moderne hanglamp, moderne lamp, Ringlampen, Verstelbare hanglamp
Merk: StoerLights


















