Deze hanglamp ‘Turn around’ is gemaakt van metaal met een Charcoal finish. De buitenste cirkels zitten vast aan de stroomkabels en de binnenste cirkels kunnen volledig rond draaien, waardoor deze op de gewenste manier geplaatst kunnen worden. Door het opengewerkte armatuur komen de lichtbronnen volledig tot hun recht en wordt de ruimte mooi verlicht. Deze hanglamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar en is ideaal voor boven een eetkamertafel! Deze hanglamp maakt deel uit van serie bestaande uit twee hanglampen, een vloerlamp en een tafellamp. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128467) te gebruiken.
StoerLights Hanglamp 3L Turn around
€189.00
Deze hanglamp 'Turn around' is gemaakt van metaal met een Charcoal finish. De buitenste cirkels zitten vast aan de stroomkabels en de binnenste cirkels kunnen volledig rond draaien, waardoor deze op de gewenste manier geplaatst kunnen worden. Door het opengewerkte armatuur komen de lichtbronnen volledig tot hun recht en wordt de ruimte mooi verlicht. Deze hanglamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar en is ideaal voor boven een eetkamertafel! — Meer...
Deze hanglamp 'Turn around' is gemaakt van metaal met een Charcoal finish. De buitenste cirkels zitten vast aan de stroomkabels en de binnenste cirkels kunnen volledig rond draaien, waardoor deze op de gewenste manier geplaatst kunnen worden. Door het opengewerkte armatuur komen de lichtbronnen volledig tot hun recht en wordt de ruimte mooi verlicht. Deze hanglamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar en is ideaal voor boven een eetkamertafel! Deze hanglamp maakt deel uit van serie bestaande uit twee hanglampen, een vloerlamp en een tafellamp. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128467) te gebruiken. Minder
Koop samen met de bijpassende lichtbronnen voor de beste prijs !
Je kunt de aantallen nog wijzigen.
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 130 × 30 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/E27 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
Vraag over StoerLights Hanglamp 3L Turn around
Artikelnummer: 12832676
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Eettafellampen, Hanglamp 3 lampen, Hanglamp eettafel, Hanglamp eettafel industrieel, Hanglamp groot, Hanglamp metaal, Hanglamp zwart, Hanglampen, Industriële hanglamp, Kantoor hanglampen, Landelijke hanglamp, Moderne hanglamp, moderne lamp, Ringlampen, Verstelbare hanglamp
Merk: StoerLights















