Mooie Freelight Wandlamp W1708S Arizona Staal uitgevoerd met 60W/E27+3W/LED in Staal in de kleuren Staal te bedienen met Exclusief lichtbron(en)
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 110 × 20 × 30 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 30 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27, LED |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief kap |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.