Deze vloerlamp ‘lampoon’ is uitgevoerd in metaal met een oude zilveren afwerking. De kabels komen vanuit de poot aan de drie zijkanten tevoorschijn en zijn speels om de zijkanten heen gedraaid, waaraan de draadstalen lampenkappen bungelen.
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 50 × 50 × 173 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 173 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Oud zilver |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.