Sapporo Incl. 2x dimmer + 2x colour change Reflectors uplight tiltable; Reading arm turn- and tiltable
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 29 × 29 × 183 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 183 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 30W/LED |
| Vermogen | 30W |
| Kelvin | 2200, 2700 |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | 2 x pulsdimmer, lichtkleur instelbaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | lichtkleur instelbaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |








