Amalfi XL
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 24 × 24 × 180 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.6 kg |
| Hoogte | 180 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 22W/LED |
| Vermogen | 22W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Vloerdimmer |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |








