Deze vloerlamp, uit de Serenade LED serie, ziet er niet alleen modern uit, maar is ook nog eens praktisch. Dit komt omdat hij op 2 punten kantelbaar is. Hierdoor heb je het licht altijd op de juiste plek schijnen. Door zijn LED-module is deze lamp erg zuinig in gebruik. Door middel van een pulsknop is deze vloerlamp dimbaar in 4 standen. Dit zorgt voor de juiste lichthoeveelheid.
Steinhauer Vloerlamp Serenade 2685ZW 10W/LED Zwart
€199.95
Op voorraad
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 27 × 17 × 100, 140 cm |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| Hoogte | 100, 140 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Design |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 10W/LED |
| Vermogen | 10W |
| Kelvin | 2200, 2800, 4000 |
| Bediening | 4 standen touchdimmer |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | lichtkleur instelbaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |















