Geneva Incl. 2x dimmer + 2x colour change
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 23 × 23 × 184 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 184 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 30W/LED |
| Vermogen | 30W |
| Kelvin | 2200, 2700 |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Ingebouwde Pulsdimmer, lichtkleur instelbaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | lichtkleur instelbaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |








