Texas
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 26 × 26 × 140 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 140 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Goud, Zwart |
| Stijl | Trendy |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Schakelaar op fitting |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Excl. kap O4329.01 |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |







