Mooie Freelight Vloerlamp S4801G Oldie Beton/Hout uitgevoerd met 40W/E27 in Staal in de kleuren Grijs te bedienen met Voetschakelaar Exclusief lichtbron(en)
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 21 × 21 × 154 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Diameter | 21 cm |
| Hoogte | 154 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Vintage |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 3 dagen |








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.