| Afmetingen | 17 × 17 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Diameter | 17 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Beuken |
| Stijl | Klassiek |
| Fitting | G9 |
|---|---|
| Lichtbron | 5W/G9 |
| Vermogen | 5W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | 4 standen touchdimmer |
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.