Mooie Freelight Tafellamp T1216S Damento h=50 Staal uitgevoerd met 60W/E27+3W/LED in Staal in de kleuren Staal te bedienen met Schakelaar Exclusief lichtbron(en)
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 150 × 15 × 50 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 50 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27, LED |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 3 dagen |








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.