Oro
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 45 × 45 × 12 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| Diameter | 45 cm |
| Hoogte | 12 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Goud, Zwart |
| Stijl | Trendy |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 28W/LED |
| Vermogen | 28W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | dimbaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Vraag over Highlight Plafondlamp P660738 Oro Metaal 28W/LED Goud/Zwart
EAN: 8718379044090
Artikelnummer: P660738
Categorieën: Hotel chique plafondlamp, Plafondlamp goud, Plafondlamp LED, Plafondlamp metaal, Plafondlamp zwart, Plafondlampen, Woonkamer lampen
Merk: Highlight Verlichting







