Oro
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 35.5 × 35.5 × 11 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.3 kg |
| Diameter | 35.5 cm |
| Hoogte | 11 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Goud, Zwart |
| Stijl | Trendy |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 16W/LED |
| Vermogen | 16W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | dimbaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Vraag over Highlight Plafondlamp P660638 Oro Metaal 16W/LED Goud/Zwart
EAN: 8718379044083
Artikelnummer: P660638
Categorieën: Hotel chique plafondlamp, Plafondlamp goud, Plafondlamp LED, Plafondlamp metaal, Plafondlamp zwart, Plafondlampen, Woonkamer lampen
Merk: Highlight Verlichting








