Deze authentieke hanglamp heeft zeven fittingen. De fittingen hangen aan jute touwen waarin de stroomkabels verweven zitten. Alle touwen zijn afzonderlijk in hoogte verstelbaar tot 150 cm. Dit zorgt voor een speels effect. De lichtbronnen komen door dit armatuur volledig tot hun recht en de ruimte wordt mooi verlicht. Er wordt aanbevolen om LED lichtbron (8467) te gebruiken.
Hanglamp 7L touw 3+4 7xE27 Grijs
€199.00
Op voorraad
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 87 × 37 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Touw, Metaal |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
Wees de eerste om “Hanglamp 7L touw 3+4 7xE27 Grijs” te beoordelen Reactie annuleren
Vraag over Hanglamp 7L touw 3+4 7xE27 Grijs
Artikelnummer: 12827748
Categorieën: Eettafellampen, Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Grijs, Hanglampen
Merk: StoerLights












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.