Deze getrapte hanglamp ‘rock’ is een echte eye-catcher. De hanglamp is gemaakt uit mond geblazen glas. De lampkappen hebben allemaal een kleine opening waardoor de lichtbron door middel van een klein frame in het armatuur gezet kan worden. Deze hanglamp maakt deel uit van de ‘rock’ serie welke is uitgevoerd in helder en chrome. De lampenkappen zijn afzonderlijk tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8450) te gebruiken.
Hanglamp 3L rock chromed getrapt 3xE27 Chroom
€239.00
Deze getrapte hanglamp 'rock' is een echte eye-catcher. De hanglamp is gemaakt uit mond geblazen glas. De lampkappen hebben allemaal een kleine opening waardoor de lichtbron door middel van een klein frame in het armatuur gezet kan worden. Deze hanglamp maakt deel uit van de 'rock' serie welke is uitgevoerd in helder en chrome. De lampenkappen zijn afzonderlijk tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8450) — Meer...
Deze getrapte hanglamp 'rock' is een echte eye-catcher. De hanglamp is gemaakt uit mond geblazen glas. De lampkappen hebben allemaal een kleine opening waardoor de lichtbron door middel van een klein frame in het armatuur gezet kan worden. Deze hanglamp maakt deel uit van de 'rock' serie welke is uitgevoerd in helder en chrome. De lampenkappen zijn afzonderlijk tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8450) te gebruiken. Minder
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 50 × 50 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Glas, Metaal |
|---|---|
| Kleur | Chroom, Transparant |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
Wees de eerste om “Hanglamp 3L rock chromed getrapt 3xE27 Chroom” te beoordelen Reactie annuleren
Vraag over Hanglamp 3L rock chromed getrapt 3xE27 Chroom
Artikelnummer: 12722839C
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Hanglamp 3 lampen, Hanglamp eettafel, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Chroom, Hanglampen
Merk: StoerLights














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.