Deze 3-lichts hanglamp is uitgevoerd in metaal in de kleur zwart/bruin. De bolvormige kappen zijn voorzien van perforator gaatjes, waardoor het licht op een mooie manier erdoor heen schijnt. De base, waar de kappen aanhangen, heeft dezelfde zwart/bruine kleur. Een soortgelijke lamp is verkrijgbaar in 1 grote kap (128099).
Hanglamp Ø25 Punch Bol 3xE27 Bruin
€199.00
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 110 × 25 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Diameter | 25 cm |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Muurschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.