| Afmetingen | 30 × 30 × 34 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.1 kg |
| Diameter | 30 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Kleur | Smoke |
| Stijl | Modern |
| Lichtbron | 60W/E27 |
|---|---|
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer |
| Bijzonderheden | Excl. O100030 |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.