Deze tafellamp ‘mesh rotate’ is uitgevoerd in metaal met een artic black finish. Het mesh kan naar eigen inzicht gedraaid worden, dit zorgt voor een prachtige verdeling van het licht. Deze lamp maakt deel uit van de ‘mesh rotate’ serie. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128473) te gebruiken.
StoerLights Tafellamp E27 Mesh Rotate Artic Zwart
€69.00
Op voorraad
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 18 × 14 × 41 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Hoogte | 41 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Artic Zwart |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Snoerschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over StoerLights Tafellamp E27 Mesh Rotate Artic Zwart
Artikelnummer: 12784177
Categorieën: Eetkamer tafellamp, Tafellamp metaal, Tafellamp zwart, Tafellampen, Woonkamer tafellamp
Merk: StoerLights
















