Deze hanglamp ‘mesh rotate’ is uitgevoerd in metaal met een artic black finish. Het mesh kan naar eigen inzicht gedraaid worden, dit zorgt voor een prachtige verdeling van het licht. De kappen zijn afzonderlijk van elkaar tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Deze lamp maakt deel uit van de ‘mesh rotate’ serie. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128473) te gebruiken.
StoerLights Hanglamp 5xE27 Mesh Rotate Artic Zwart
€249.00
Op voorraad
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 145 × 20 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 8.5 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Artic Zwart |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over StoerLights Hanglamp 5xE27 Mesh Rotate Artic Zwart
Artikelnummer: 12784477
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Eetkamer lampen, Eettafellampen, Hanglamp eettafel industrieel, Hanglamp groot, Hanglamp metaal, Hanglampen, Industriële hanglamp, Industriële Hanglampen, Lampen boven eettafel, Verstelbare hanglamp
Merk: StoerLights


















