Wandlamparmatuur uit de serie Prestige Chic. Deze wandlamp heeft een lange zwenkbare uitklap arm waardoor u daar licht kunt krijgen waar u dit wil hebben. De dimmer is verwerkt op de wandplaat. Wordt geleverd met snoer van 180 centimete.
Steinhauer Wandlamp Prestige Chic 7396ZW E27 Zwart
€109.95
Op voorraad
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 60 × 9 × 30 cm |
|---|---|
| Hoogte | 30 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Draaidimmer |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief kap |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |


















