Een grote knikbare vloerlamp, uit de Prestige Chic serie, die door zijn verstel mogelijkheden precies daar licht geeft waar u het wil. Vervaardigd uit geborsteld stalen buizen en voorzien van een mat zwarte kleur. Het armatuur heeft een E27 fitting en daardoor bijzonder geschikt voor spaarlampen, LED lampen en gloeilampen, tot maximaal 60 watt. Wordt geleverd met snoer van 220 centimeter en voetschakelaar.
Steinhauer Vloerlamp Prestige Chic 7395ZW E27 Zwart
€249.95
Op voorraad
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 35 × 35 × 115, 250 cm |
|---|---|
| Hoogte | 115, 250 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief kap |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |

















