Burgos
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 23 × 23 × 142 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 142 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Lichtbron | 5W/GU10 |
| Vermogen | 5W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | 2x Schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | dimbaar met schakelaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |










