Sigma Mini-lampen zijn ontworpen om originele ontwerpidëeën te ondersteunen. Het specifieke, rechthoekige ontwerp wordt gekenmerkt door een golvende decoratie die het een uniek karakter geeft. Het is de moeite waard om jezelf te verleiden met stijlvolle lampen die licht uitstralen van boven en beneden. Met hun hulp kunt u effectief het oppervlak van de muur verlichten of de elegante setting van kunstwerken verlichten. Lampen zijn verkrijgbaar in een universeel kleurenschema dat in elk interieur past.
Sollux Wandlamp Keramiek SIGMA MINI 60W/E27
€32.40
Sigma Mini-lampen zijn ontworpen om originele ontwerpidëeën te ondersteunen. Het specifieke, rechthoekige ontwerp wordt gekenmerkt door een golvende decoratie die het een uniek karakter geeft. Het is de moeite waard om jezelf te verleiden met stijlvolle lampen die licht uitstralen van boven en beneden. Met hun hulp kunt u effectief het oppervlak van de muur verlichten of de elegante setting van kunstwerken verlichten. Lampen zijn verkrijgbaar in een universeel kleurenschema — Meer...
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 35 × 16 × 12 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.85 kg |
| Hoogte | 12 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Keramiek, Glas |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |

















