Lichtbron: G9, 1x40W, 1x12W LED, ~220-230V, 50-60Hz, IP20, toestelklasse I
Lichtbron niet inbegrepen.
Afmetingen: 12/14/12 cm
Materiaal: hout
Kleur: natuurlijk hout
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 12 × 14 × 12 cm |
|---|---|
| Gewicht | 0.77 kg |
| Hoogte | 12 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Hout |
| Stijl | Scandinavisch |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | G9 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/G9 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |






















