De combinatie van Hout en mat Glas werkt goed in elke omgeving. Moderne Emilio-lampen combineren tijdloos design en moderne functionaliteit. Mat Glas geeft een zachte, aangename verlichting die gepaard gaat met een warme, huiselijke sfeer. Deze lampen passen perfect in klassieke, elegante, romantische en rustieke interieurs en zullen perfect samengaan met eclectische decoratie.
Sollux Wandlamp EMILIO 2x40W/E14
€65.15
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 33 × 14 × 14 cm |
|---|---|
| Gewicht | 0.65 kg |
| Hoogte | 14 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout, Glas |
|---|---|
| Kleur | Hout, Wit |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E14 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/E14 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |



















