Sandy Zwart Aluminium LED GU10 2×10 IP20 220-240 Volt Exclusief lamp D: 5,6 B: 8 H: 18 cm
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 5.6 × 8 × 18 cm |
|---|---|
| Hoogte | 18 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Lichtbron | 5W/GU10 |
| IP-waarde | 20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |











