Deze vloerlamp “molecule mix glass” is een blikvanger met zijn unieke design. Drie glazen kappen in chroom, goud en koper creëren een prachtig contrast en spelen met licht en kleur. De lamp is ook uitgevoerd in een hanglamp en nog een vloerlamp. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8464) te gebruiken.
StoerLights Vloerlamp Molecule Mix Glass 3xE27 Artic Zwart
€149.00
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 45 × 45 × 169 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3.5 kg |
| Hoogte | 169 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Artic Zwart |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |






![StoerLights Lichtbron LED [G60] Globe Bol Ø6 6W/E27 Amber](https://breman.b-cdn.net/wp-content/uploads/8464_39a_1-300x300.jpg)




