AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 32 × 23 × 120 cm |
|---|---|
| Hoogte | 120 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | 2x Schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief kap |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
























