Round Move
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 23 × 23 × 140 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Diameter | 23 cm |
| Hoogte | 140 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 8,5W/LED |
| Vermogen | 8,5W |
| Kelvin | 2200, 4000 |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Ingebouwde Pulsdimmer, lichtkleur instelbaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | lichtkleur instelbaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |








