Deze prachtige vloerlamp ‘stellar’ is een echte eye-catcher! De lamp is uitgevoerd in metaal met drie glazen kappen. De kappen zijn uitgevoerd in drie verschillende kleuren, namelijk: goud, koper en chroom. De kappen kunnen los gehaald worden, waardoor de lichtbron gemakkelijk geplaatst kan worden. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8465) te gebruiken. Deze vloerlamp maakt deel uit van de ‘stellar’ serie.
StoerLights Vloerlamp Ø25 Stellar3xE27 Artic Zwart
€249.00
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 32 × 32 × 164 cm |
|---|---|
| Gewicht | 8.5 kg |
| Hoogte | 164 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Artic Zwart |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |











