Deze tafellamp, uit de Stekk serie van Mexlite, is door zijn LED-module erg zuinig in gebruik. Bestel de 2689ST tafellamp nu online met de service en garantie van een servicepunt bij u in de buurt.
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 46 × 17 × 70 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 70 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Design |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 9W/LED |
| Vermogen | 9W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Pulsdimmer |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |















