AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 42 cm |
|---|---|
| Hoogte | 42 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Choco |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | LED |
| Vermogen | 6 |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Ingebouwde pulsdimmer |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|








