Deze trendy tafellamp ‘bray’ is uitgevoerd in mango hout. De houten opening waar de lichtbron wordt geplaatst, geeft een sfeervolle licht verdeling. Deze lamp heeft een bijpassende vloerlamp. Deze lampen zijn erg leuk met elkaar te combineren. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8466) te gebruiken.
StoerLights Tafellamp Bray E27 Massief Mango Naturel
€89.95
Uitverkocht
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 35 × 11 × 50 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Hoogte | 50 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Massief mango naturel |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 25W/E27 |
| Vermogen | 25W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Snoerschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |











