Deze trendy tafellamp ‘Arch wood’ is uitgevoerd in mango hout. De houten opening waar de lichtbron wordt geplaatst, geeft een sfeervolle licht verdeling. Deze lamp heeft ook nog een grotere variant. Deze lampen zijn erg leuk met elkaar te combineren. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8466) te gebruiken.
StoerLights Tafellamp Arch wood E27 Massief Mango Naturel
€69.95
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 20 × 13 × 30 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.5 kg |
| Hoogte | 30 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Massief mango naturel |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 25W/E27 |
| Vermogen | 25W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Snoerschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |













