Apple Excl. shade O4455.21; Incl. switch Incl. balljoint under lampholder
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 45 × 45 × 58 cm |
|---|---|
| Hoogte | 58 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 10W/E27 |
| Vermogen | 10W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Fitting Schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |











