Rodeo
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 16 × 16 × 37 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.1 kg |
| Diameter | 16 cm |
| Hoogte | 37 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 6,5W/LED |
| Vermogen | 6,5W |
| Kelvin | 2700, 4000 |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Ingebouwde Pulsdimmer, lichtkleur instelbaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | lichtkleur instelbaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |







