Deze lamp is een perfect voorbeeld dat je zelfs een grote kamer gemakkelijk kunt verlichten. Deze serie bevat één, twee, drie en vier lichtbronnen, die gemakkelijk moderne LED-lampen kunnen monteren. Belangrijk is dat deze lamp niet alleen in minimalistische ruimtes gebruikt hoeft te worden. Het is ook een voorstel voor ultramoderne woonkamers en kantoorruimtes, gekenmerkt door getinte kleuren en elegante toevoegingen.
Sollux Plafondlamp OCULARE 6L Wit 6x40W/GU10
€132.00
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 118 × 10 × 16 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.05 kg |
| Hoogte | 16 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/GU10 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |





















