Lampen uit de Merida-collectie zullen de harten stelen van alle liefhebbers van industriële stijl. Het is namelijk de stijl die de meest geschikte plek zal zijn om er een (of meerdere) van te installeren. Merida designlampen zullen het ruwe, koele en beslissende karakter van de interieurs van de industriële stijl benadrukken. Gemaakt van hoogwaardig Metaal, wat hun duurzaamheid garandeert. De lampen zijn ontworpen om de hoek van de lichtstraal aan te passen.
Sollux Plafondlamp MERIDA 4L Zwart 4x40W/GU10
€102.60
Lampen uit de Merida-collectie zullen de harten stelen van alle liefhebbers van industriële stijl. Het is namelijk de stijl die de meest geschikte plek zal zijn om er een (of meerdere) van te installeren. Merida designlampen zullen het ruwe, koele en beslissende karakter van de interieurs van de industriële stijl benadrukken. Gemaakt van hoogwaardig Metaal, wat hun duurzaamheid garandeert. De lampen zijn ontworpen om de hoek van de lichtstraal aan — Meer...
Lampen uit de Merida-collectie zullen de harten stelen van alle liefhebbers van industriële stijl. Het is namelijk de stijl die de meest geschikte plek zal zijn om er een (of meerdere) van te installeren. Merida designlampen zullen het ruwe, koele en beslissende karakter van de interieurs van de industriële stijl benadrukken. Gemaakt van hoogwaardig Metaal, wat hun duurzaamheid garandeert. De lampen zijn ontworpen om de hoek van de lichtstraal aan te passen. Minder
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 80 × 6 × 16 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.65 kg |
| Hoogte | 16 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/GU10 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over Sollux Plafondlamp MERIDA 4L Zwart 4x40W/GU10
Artikelnummer: SL.0459
Categorieën: Opbouwspots, Hal spots, Keuken spots, Plafondlamp metaal, Plafondlamp zwart, Woonkamer plafondlamp
Merk: Sollux























