Als je op zoek bent naar een klassieke film op een moderne manier, dan kon je niet beter kiezen. De EYETECH zal perfect werken in de gang, die zal oplichten en het een charme zal geven. Je kunt het ook gebruiken als een puntverlichting in de keuken – boven het aanrecht zal het niet alleen een decoratieve, maar ook een praktische rol hebben. In andere kamers, zoals de badkamer of woonkamer, kan de EYETECH ook worden gebruikt. Met andere woorden, het is een perfecte toevoeging aan elke plaats in je huis.
Sollux Plafondlamp EYETECH 3 Zwart 3x12W/G9
€67.02
Als je op zoek bent naar een klassieke film op een moderne manier, dan kon je niet beter kiezen. De EYETECH zal perfect werken in de gang, die zal oplichten en het een charme zal geven. Je kunt het ook gebruiken als een puntverlichting in de keuken - boven het aanrecht zal het niet alleen een decoratieve, maar ook een praktische rol hebben. In andere kamers, zoals de badkamer of — Meer...
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 35 × 3 × 20 cm |
|---|---|
| Gewicht | 0.85 kg |
| Hoogte | 20 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | G9 |
|---|---|
| Lichtbron | 12W/G9 |
| Vermogen | 12W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |





















