AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 42 × 42 × 22 cm |
|---|---|
| Hoogte | 22 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Bamboe |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Scandinavisch |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/E27 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
















