Licht zal geen probleem zijn met de RIZA-armatuur! Een groot oppervlak van Wit Glas zorgt ervoor dat het licht zich vrij door de kamer verspreidt om een gezellige sfeer te creëren. De RIZA lamp heeft een regelmatige vierkante vorm en heeft ingetogen kleuren, zodat het armatuur bij de meeste interieurontwerpen past en niet veel schoonmaakwerk met zich meebrengt. Het is een minimalistisch en opmerkelijk functioneel model – bepaal zelf in welke kamer u hem installeert!
Sollux Plafondlamp RIZA Beton 18W/LED
€114.00
Licht zal geen probleem zijn met de RIZA-armatuur! Een groot oppervlak van Wit Glas zorgt ervoor dat het licht zich vrij door de kamer verspreidt om een gezellige sfeer te creëren. De RIZA lamp heeft een regelmatige vierkante vorm en heeft ingetogen kleuren, zodat het armatuur bij de meeste interieurontwerpen past en niet veel schoonmaakwerk met zich meebrengt. Het is een minimalistisch en opmerkelijk functioneel model - bepaal zelf in — Meer...
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 33 × 33 × 8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3.1 kg |
| Hoogte | 8 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Beton, Glas |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 18W/LED |
| Vermogen | 18W |
| Kelvin | 3000K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Inclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |














