Deze moderne lamp is afkomstig uit de Ceiling&Wall LED serie. De 2562ZW is vervaardigt uit metaal en kunststof, voorzien van een LED ring met 30 Watt. De kleurtemperatuur van de LED is 2700 Kelvin en de lichtopbrengst is 2800 Lumen. De diameter van de plafondlamp is 38 centimeter en de totale hoogte vanaf het plafond is 9 centimeter. De lamp is dimbaar middels, niet mee geleverde, externe dimmer.
Steinhauer Plafondlamp 30W LED Ringlede 2562ZW Zwart
€179.95
Op voorraad
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 38 × 38 × 9 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 9 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 30W/LED |
| Vermogen | 30W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
















