Elegante plafondlampen uit de Horus-collectie zijn gecreëerd voor moderne interieurs en woningen in avant-garde-stijl. Stijlvolle plafondlampen en hanglampen uit deze serie vallen op door een eenvoudige, smaakvolle lijn en originele vorm. Het grote voordeel van de HORUS-collectie is haar veelzijdigheid – de gepresenteerde lampen passen perfect in modernistische, Scandinavische, loft- of moderne opstellingen. Uitstekende kwaliteit en ongeëvenaard effect voor de meest veeleisende klanten.
Sollux Plafondlamp HORUS 55 Zwart 4x60W/E27
€133.20
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 55 × 55 × 11 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 11 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Design |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 4 of 5 dagen |






















