De ARCHI serie is een universele en tijdloze collectie plafondlampen. De minimalistische stijl is in lijn met de laatste trends, met behoud van tijdloze elegantie. De meest modieuze glazen lampenkappen zorgen voor een uitstekende verlichting van de kamer. Het unieke design van de ARCHI-serie overtuigt, en de verschillende kleuren van de glazen geven je keuzevrijheid. Dit is een Pools product dat zich onderscheidt door uitstekend vakmanschap.
Emibig Plafondlamp ARCHI 2xE14 Zwart/Transparant
€129.95
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 50 × 14 × 58 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.1 kg |
| Diameter | 14 cm |
| Hoogte | 58 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Trendy |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E14 |
|---|---|
| Lichtbron | 10W/E14 |
| Vermogen | 10W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 3 of 5 dagen |



















