Amora
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | - × 0.9 × 8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 0.48 kg |
| Diameter | 10 cm |
| Hoogte | 8 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Champagne |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 10W/LED |
| Vermogen | 10W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |





